• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 2.46 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: اضافه کردن صوت و تصویر به برنامه چت
حالت موضوعی
Sad 
سلام خسته نباشید
آقا یه سوال فوری خواهشا یکی زود جواب بده.
یه برنامه نوشتم نمی تونم به ان امکانات صوت و تصویر وبکم و ارسال فایل اضافه کنم میشه کمکم کنید یا اصلاح کنید برنامه خودم رو.
سورس برنامه رو به پست اتچ کردم.

پاسخ
(05-30-2012، 08:00 PM)milad.ahmadie نوشته: درود خسته نباشید

آقا یه سوال فوری خواهشا یکی زود جواب بده.

یه برنامه نوشتم نمی تونم به ان امکانات صوت و تصویر وبکم و ارسال فایل اضافه کنم میشه کمکم کنید یا اصلاح کنید برنامه خودم رو.

سورس برنامه رو به پست اتچ کردم.
میلاد جان به پارسی کدرز خوش امدی!
سورست کو؟

فکر کنم این بکارت بیاد

فایل‌های پیوست
.zip   NWinsock.zip (اندازه 107.04 KB / تعداد دانلود: 240)

پاسخ
سلام
دوست عزیز تحت وب یا نحت کلاینت ؟
سورس که ندیدم
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
سلام

اینم سورسش

شرمنده ستم به دامنت امین جان رود جواب بده خواهشا
.rar   socket.rar (اندازه 180.61 KB / تعداد دانلود: 117)

پاسخ
برای ارتباط تصویری معمولا عکس از وبکم گرفته میشه !
یه گشتی بزنین گرفتن عکس از وبکم رو پیدا کنین حله.
روشش هم که فکر کنم متوجه شده باشین وقتی درخواست وبکم کسی رو میدین طرفی که وبکمش در حال نمایش می خواد باشه باید مرتب عکس گرفته بشه و به کسی وبکمو می بینه ارسال بشه و برنامه که عکس ها رو گرفت نمایش بده و پاک کنه !
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

پاسخ
(06-13-2012، 06:25 PM)milad.ahmadie نوشته: درود

اینم سورسش

شرمنده ستم به دامنت امین جان رود جواب بده خواهشا

درود

دوست عزیز چند تا نقد کنم اول و بعد بریم سراغ جواب

چت روم صوتی تصویری یکی الا 2 خط نیست که بشه نوشت.

اولا برنامه که شما نوشتید سرور اون تحت برنامه است یعنی دیتابیس نیست یکی باید هزینه زیادی بدی ماهیانه و یکی همچین برنامه ای باگ امنیتی بهم میزنه

جوجه هکر هم زیاده که بخواد اذیت کنه

من خودم قبلا مسنجر نوشتم بهترین راه اینه بیایی اول مسنجرتو روی irc پیاده کنی خود دلفی یه کامپونت داره دیگه اصلا نیازی به وارد کردن ای پی نیست.

یه یک ای پی وصل میشین و کاربرهاتو دعوت میکنی شما میشه ادمین کل بعد sop vop aop هم میتونی ادد کنی

با 7 خط میتونی یک نفرو اخراج کنی ای پی بند کنی و حتی سرور رایگان داری !

واسه اینکه راحت تر هم باشی یه چت روم تحت وب راه بنداز دیگه این روزها همه زدن تو خط تحت وب

اینجا دارم راه میندازم ببین :

www.pxr.ir/chatroom متاسفانه نسخه های قدیمی تر این چت روش و کم نصب میشد اما نسخخه جدیده پلاگی وب کمش نیومده ولی به زودی میاد میتونی انلاین راه بندازی

اگر خواستی سورسشو میزارم.

اما طراحی مسنجری مثل یاهو یه تیم میخواد خیلی بسیار وقت میخواد من قبلا طراحی کردم واقعا یه تیم میخواد

حالا کمکی بود در خدمتم

بدرود
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
امین جان قرارنیست برنامشون روی سرور جواب بده !یه پروژه دانشجو هست فقط از من کمک گرفت من نتونستم کمک کنم گفتم بزاره تو سایت شاید بچه ها بتونن کمک کنن!
اقا میلاد از دوستان دانشگاه من هست! rose

پاسخ
اگر دانشجویی هست من یه سورس پیوست میکنم که میشه باهاش کار کردن با voice و ارتباط رو یاد گرفت.

توضیحات بیشتر :

[عکس: VoiceChat.jpg]

Introduction

In this article, I will discuss a simple voice chat application. We will grab the audio from the microphone using DirectSound and transmit it in UDP packets. To make things interesting, I used G711 vocoder to compress the data before transmission. I won't discuss here how to capture the audio from microphone and play it back using DirectSound or how G711 is implemented. For all these things you can look into the references given at the end of this article. Before we go further, let's discuss the architecture of the application. We will use the following call messages between the parties.

دانلود:

.rar   A Voice Chat Application in C#(www.parsicoders.com).rar (اندازه 18.36 KB / تعداد دانلود: 102)

پسوورد:

کد:
www.parsicoders.com
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
این 2 سورس هم بشون کمک میکنن
کد:
http://www.codeproject.com/Articles/17048/Examples-to-create-your-Conferencing-System-in-NET
http://www.codeproject.com/Articles/2298/Windows-Media-video-chatting-tool
بدرود
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
سلام امین جان

من میخام تصویر وب کم رو بریزم رو پورت 4000 شبکه و با دستور listen که نوشتم بخونم و تصویر رو روی یک picbox بریزم همین اینپروژه من بوده که تو فایل که به پست اتچ کردم یک سرور1 گذاشتم که تصویر وب رو از وب کمگرفتم ولی نمی تونم رو پورت بریزم یهنی رو پورت میریزه ولی طرف client ارور میده که نمیتونه تبدیل منه هرکاری هم میکنم نمیشه. مدونمم که باید byte بایت بریزه و بخونه از بافر ولی یکی گفت وقتی از ابزار سوکت استفاده میکنی کافی هست senddata کنی واز اونطرف تو قسمت دیتا ارایو بریزی تو یه ابجکت و از ابجکت استفاده کنی . که من میکنم نمیشه.

من مشکلم ایت هست مه حل بشه میتونم صوت و فایل هم ارسال کنم.

راستی امین جان بابت فایل ها ممنون یه کمکی کردولی در خصوص پروژه من نبود پروژه من خیلی ساده هست ولی من نمیتونم.

قوقنوس جان ما کوچیک همه روفقاهستیم.

پاسخ