• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: دریافت پیش پرداخت از مشتریان قبل از شروع کار
حالت موضوعی
به عنوان یک طراح سایت برای طراحی سایت باید این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از شروع کار ، حتما یک پیش پرداخت از مشتری داشته باشید .

شما در این حالت از عصبانیت فریاد می زنید، زیرا صورتحساب تان هم چنان باز مانده است و شما نمی توانید به تنهایی از پس هزینه ها بر بیایید. من این سناریو را بارها و بارها در تجارت طراحی سایت خود و دیگران مشاهده نمودم. برای حل این مشکل، من راه هایی به شما پیشنهاد می کنم که می توانید از شر تاخیر در پرداخت مبلغ پروژه های طراحی وب سایت خود خلاصی بیابید.

چیزی که من متوجه شدم این می باشد که راحت ترین راه برای دنبال کردن مشتریان برای پرداخت های از موعد گذشته شان این می باشد که هرگز نگذاریم که در وهله اول در پرداخت های خود دیرکرد داشته باشند. شما باید پیش از شروع پروژه از آن ها مبالغی را به عنوان پیش پرداخت دریافت نمایید.

گفتن این حرف آسان تر از عمل کردن آن می باشد، درست است؟ ممکن است از این که از مشتری وب سایت خود پیش پرداخت بگیرید، احساس خوبی نداشته باشید و همه هزینه پروژه را واگذار به نتیجه نهایی نمایید. اما همان طور که در ادامه مشاهده خواهید کرد، پیش پرداخت گرفتن بسیار آسان تر از آن چه می باشد که فکر می کنید

چرا باید از مشتریان وب سایت خود در ابتدای پروژه، مبلغی را دریافت نمایید؟

برای این امر در این جا دلایل واضحی وجود دارد:

- شما زمانی که نیاز دارید می توانید از این پول برای پروژه طراحی سایت استفاده نمایید.
- زمانی را صرف دنبال کردن مشتری خود برای پرداخت های اولیه نمی گذرانید.
- شما می توانید در شب سرتان راحت روی بالش بگذارید، زیرا می دانید که پول در حساب بانکی تان موجود می باشد.

اولین مورد می تواند مهم ترین دلیل محسوب شود. داشتن پول نقد می تواند گزینه ها و آپشن هایی را در اختیار شما قرار دهد و شما را از اشتباه افتادن در تجارت خود منع نماید. جدا از فوایدی که پول نقد دارد، دلیلی که واقعا دوست دارم از پیش شروع پروژه از مشتری وب سایت مبالغی را دریافت کنم، به این ترتیب می باشد:

برای من راحتی خیال به وجود می آورد.

- به این فکر نمی کنم که آیا مشتری در انتهای پروژه طراحی وب سایت پشیمان می شود یا خیر.
- به این فکر نمی کنم که آیا چک آن ها نقد می شود یا خیر.
- با فاکتور ها و صورت حساب هایی رو به رو نمی شوم که سه هفته از موعد پرداخت آن ها گذشته است.

از این رو زمان خیلی زیادی را صرف فکر کردن درباره درآمد شغل طراحی سایت مستقل خود نمی کنم و بیشتر وقت خود را روی ارائه بهترین طراحی متمرکز می سازم. دریافت پیش پرداخت می تواند بار سنگینی را از دوش تان بردارد.

"دریافت پیش پرداخت می تواند صرفه نظر کردن مشتری از پروژه طراحی وب سایت را غیر ممکن سازد."

دیگر مزیتی که می توانید از این روش به دست بیاورید و هرگز به آن فکر نکرده بودید به این ترتیب می باشد: صرفه نظر کردن مشتریانت از پروژه طراحی وب سایت غیر ممکن می شود. و شما می توانید روی درآمد این پروژه برای خود حساب باز کنید.

و اگر هم در این میان مشتری باز هم از انجام پروژه منصرف شد، شما از قبل پول خود را دریافت کرده اید  و هر دو جانب می توانید به سوی کار و زندگی تان بروید.

چگونه از مشتریان وب سایت خود پول پیش دریافت نماییم؟

به این منظور باید به این نکات توجه کنید:

- شما نباید به سختی موردی را به مشتری وب سایت خود بفروشید.
- شما نباید در این باره با مشتری وب سایت خود بسیار مذاکره نمایید.
 - شما نباید یک فروشنده عادی باشید.

تمام کاری که باید انجام دهید این می باشد که اگر آن ها با پیش پرداخت موافقت نمودند، اندکی تخفیف برای آن ها قائل شوید. این تخفیف به سادگی می تواند با در نظر گرفتن 5 تا 10 درصد کاهش در هزینه کلی پروژه طراحی سایت انجام شود.

مزیت های این روش بر حرفه طراحی سایت مستقل شما

توسط این روش که شما پیش پرداخت هایی را به طور کامل و یا حتی 50 درصد از آن را دریافت نمایید، مزیت هایی را به دست می آورید:

- پیش بینی بهتر درآمد موجود در تجارت طراحی سایت مستقل خود.
 - پیشرفت و رشد و سرمایه گذاری دوباره در حرفه خود.
 - داشتن حق انتخاب اینکه با چه کسی کار کنید و بهترین پروژه های طراحی وب سایت را برگزینید.
 - تمرکز روی انجام بهترین کار و نتیجه برای مشتریان وب سایت.
  - داشتن راحتی خیال اینکه صورت حساب من پرداخت شده است و نیازی نیست تا دنبال مشتری باشم تا پرداخت های خود را انجام دهد.
  - می توانم مدت ها قبل از اتمام پروژه، پول را در حساب بانکی خود ذخیره نمایم.

پاسخ