• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: دریافت رایگان سی دی ubuntu لینوکس
حالت موضوعی
اوبونتو دارای بیش از ۱۶۰۰۰ بسته نرم‌افزاری است و هسته اصلی آن بر روی یک سی‌دی عرضه میشود. اوبونتو دارای انواع ابزارهای نرم‌افزاری از نرم‌افزارهای کاتب و صفحه گستردهٔ اداری تا کارگزارهای اینترنتی و ابزارهای مناسب برنامه‌نویسی است.
نکته جالب تر اینکه شما می توانید علاوه بر اینکه آن را دانلود کنید ، CD‌ آن را از سراسر جهان سفارش دهید و آن را رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید ! من خودم این 3 عدد سی دی را سفارش دادم که طی 10 روز به دستم رسید شما هم ثبت نام کنید و از سی دی رایگان لینوکس ubuntu استفاده کنید.

جهت دریافت CD رایگان سیستم عامل لینوکس اوبونتو ابتدا به آدرس :‌ https://shipit.ubuntu.com رفته و بر روی گزینه (I want to request CDs of Ubuntu 7.04 (Feisty Fawn کلیک کنید. در صفحه مورد نظر بر روی لینک create a new account کلیک کنید. در قسمت ؟ Not registered yet و در قسمت E-mail address: آدرس ایمیل خود را وارد کنید. و بر روی دکمه Register کلیک کنید.

حالا به ایمیل خود رفته ایمیلی با موضوع Finish your Launchpad registration برای شما فرستاده شده که شما برای تکمیل بر روی لینک نامه کلیک کرده خوب حالا شما به آدرس صفحه ای منتقل می شود که در آنجا اطلاعاتی خواسته شده است.
در قسمت Display Name یک نام برای خود و در قسمت Password کلمه عبور خود و در زیر آن تکرار کلمه عبور خود را وارد کنید. و بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

خوب حالا یک اکانت برای شما در وب سایت ساخته شد برای دریافت سی دی رایگان بر روی I want to request CDs of Ubuntu 7.04 (Feisty Fawn) کلیک کنید.

حالا از شما در خواست ایمیل و پسورد می کند. در قسمت E-mail address: آدرس ایمیل خود و در Password: کلمه عبور که قبلا وارد کرده اید .برای وارد شدن به قسمت سفارش سی دی وارد کنید.

بعد از آن بر روی LOG In کلیک کنید.

حالا شما وارد قسمت سفارش سی دی شده اید و شما چهار انتخاب زیر را دارید :
1 - 1 Ubuntu CD (1 PC Edition)
2 - 1 Ubuntu CD (1 64-bit PC Edition)
3 - One for me, One for a friend
4 - 2 Ubuntu CDs (1 PC Edition, 1 64-bit PC Edition)

که شما می توانید یک عدد سی دی یا دو عدد سی دی لینوکس را انتخاب کنید. شما باید فرم زیر را پر کنید
Name : نام خودتان
Organization : نام شرکت
Address : آدرس محل تحویل
City/Town/etc : شهر
State/Province : خیابان
Postcode : کد پستی
Country : انتخاب کشور
Phone : شماره تلفن
خوب حالا برای تکمیل سفارش بر روی دکمه Request CDs کلیک کنید. تبریک می گوئیم سی دی سفارشی شما بین 4 تا 6 هفته برای شما به درب منزل شما فرستاده می شود.
نکته : آدرس خود را به شکل لاتین وارد کرده ، تمامی سوالات بالا را به صورت لاتین وارد کنید.
به صورت مثال : اول شماره پلاک خود ( NO. ) و کوچه ( lane ) و خیابان ( ST ) و شماره تلفن را به صورت ( 00980311 ) وارد نمائید.

پاسخ
این امتحان شده؟ الان eBay واسه پولی فرستادن بخاطر هرینه شیپینگ و تکس ایران تو لیستش نیست حالا اوبونتو رایگان می فرسته ایران؟
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

پاسخ
(06-27-2013، 08:28 AM)'Kei armin' نوشته: این امتحان شده؟ الان eBay واسه پولی فرستادن بخاطر هرینه شیپینگ و تکس ایران تو لیستش نیست حالا اوبونتو رایگان می فرسته ایران؟

درود
این موضوع خیلی قدیمیه
حتی پول هم بدی واست نمیفرستن
این روش دیگه جواب نمیده و غیر فعال شده
در واقع این موضوع واسه خیلی وقت پیش بود
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ