• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.14 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: درخواست کمک
حالت موضوعی
دوستان سلام
من در حال نوشتن يک برنامه هستم
ميخواستم يه هم چين چيزی رو به کار ببرم تو برنامم
از php چيزی نميدونم
ميخواستم بدونم کسی هست بدونه اينو چه جوری ميشه نوشت،يا شبيهه اينو ساخت؟
کد پی‌اچ‌پی:
http://1.redvpn.com/es_enc/auth.php/?a=MTMzMy0zMDMzLTMwMzMtMzAzMw--&b=jflOrC845oCQ1poenT6bhA-- 

درود
دوست عزیز لینکت یه خروجی ‎ES05 میده
من نفهمیدم دقیقا
چی میخواهید؟
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

راستيتش اگه بخوام بگم

قرار اين php رو دور بزنيم،يعنی کرک کنيم بايد يکی شبيهو اينو بسازيم جايگزين کنيم!

ميتونيد کمک کنيد؟

اگه بشه دوست من من اسم سايت شما رو واسه کمک ميزم زير برنامه کرک شده!

درود
به این میگن HTTP Authentication
میتونی توی سایت یر سمپل به همراه اموزش ببینی
http://php.net/manual/en/features.http-auth.php
auth.php مخفف Authentication هست.

گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

امين جان
اين php که من گذاشتم
واسه اين که برنامه بر اساس اين اکتييو ميشه
ما بايد چيزی بنويسيم که بتونی اون رو جايگزين کنيم
اين جوری بگم
يه php ديگه ميخواهيم که ما بتونم اکتيو کنيم برنامه رو هاست خودمون!
الان دست اومد؟

مگه فیلم هندی هستش دوست عزیز :دی
ببین عزیزم ما نمی دونیم کدی طرف نوشته چیه و به هیچ وجه هم به اون دسترسی نداریم
بهتره به جای این که بخوای کد PHP بنویسی علم ات رو تو زمینه مهندسی معکوس بالا ببری تا بتونی برنامه رو از بن و مایه به قول خودت کرک یا هر کار دیگه ای کنی. تا این که بخوای PHP رو شبیه سازی کنی من خودم برنامه نویس PHP ام و می گم این کار وقت تلف کردن هست
موفق باشی

در تکمیل حرف های Pxt ، باید بدونین که برنامه هایی که با PHP نوشته میشن Server side Application هستن یعنی نمی تونین مثل HTML یا جاوااسکریپت کدش رو ببینین !

حالا شما دو انتخاب دارین : یا سرور رو هک کنین فایل مورد نظرتون رو بردارین (که فکر نکنم ایده جالبی باشه) یا برنامه رو کرک کنید طوری که کلا" auth نخواد (راحت تر و بهتر) ! من پیشنهاد می کنم رو برنامه کار کنین ولی هر جور راحتین ! ولی اینم در نظر بگیرین اگه برنامه موقع وصل شدن به اینترنت چک کنه عملا" شما ول معطلین درحالی که اگه بلد باشین برنامه رو دستکاری کنین جلوی این رو هم می تونین بگیرین !
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

(06-25-2012، 10:13 PM)Kei armin نوشته: در تکمیل حرف های Pxt ، باید بدونین که برنامه هایی که با PHP نوشته میشن Server side Application هستن یعنی نمی تونین مثل HTML یا جاوااسکریپت کدش رو ببینین !

حالا شما دو انتخاب دارین : یا سرور رو هک کنین فایل مورد نظرتون رو بردارین (که فکر نکنم ایده جالبی باشه) یا برنامه رو کرک کنید طوری که کلا" auth نخواد (راحت تر و بهتر) ! من پیشنهاد می کنم رو برنامه کار کنین ولی هر جور راحتین ! ولی اینم در نظر بگیرین اگه برنامه موقع وصل شدن به اینترنت چک کنه عملا" شما ول معطلین درحالی که اگه بلد باشین برنامه رو دستکاری کنین جلوی این رو هم می تونین بگیرین !
موضوع هميينه...
که ما ميتونيم برنامه دسکاری کنيم،ولی برنامه موقع که ميخواد باز شه،php که بالا نوشتمم
چک ميکنه و اگه سريال هاردت تو سرور اکتيو نباشه باز نميشه!
چون از php چيزی نميدونم،فقط مشکل ما اين که باس کدی شبيه اين بنويسيم که همون چيزی که
اون php نشون ميد رو رو نشون بده و بيپاس شه!
وقتی باز ميکنين اينو مينويسه!ýES05
من ميخوام يه همچين چيزی تو يه سرور بنويسم!
اميد وارم فهميده باشين!
با تشکر دوست عزيز بابت جواب

----------------------------------------------------
هندی اينا چی دوسته من،سوال پرسيدم!نميفهم يعنی چه اين حرفت!

(06-27-2012، 09:36 AM)garden نوشته:
(06-25-2012، 10:13 PM)Kei armin نوشته: در تکمیل حرف های Pxt ، باید بدونین که برنامه هایی که با PHP نوشته میشن Server side Application هستن یعنی نمی تونین مثل HTML یا جاوااسکریپت کدش رو ببینین !

موضوع هميينه...
که ما ميتونيم برنامه دسکاری کنيم،ولی برنامه موقع که ميخواد باز شه،php که بالا نوشتمم
چک ميکنه و اگه سريال هاردت تو سرور اکتيو نباشه باز نميشه!
چون از php چيزی نميدونم،فقط مشکل ما اين که باس کدی شبيه اين بنويسيم که همون چيزی که
اون php نشون ميد رو رو نشون بده و بيپاس شه!
وقتی باز ميکنين اينو مينويسه!ýES05
من ميخوام يه همچين چيزی تو يه سرور بنويسم!
اميد وارم فهميده باشين!
با سپاس دوست عزيز بابت جواب

----------------------------------------------------
هندی اينا چی دوسته من،سوال پرسيدم!نميفهم يعنی چه اين حرفت!
دوست من شما برا این کار باید یه سریال اکتیو پیدا کنید کنید سپس تو برنامه تزریق کنید به همین سادگی من شبیه انجور برنامه ها رو دیدیم چون به سرور وصل میشن واسه این هم شما میتونید تو برنامه یه سریال فعال پیدا کنید تزریق کنید هاهاهاهاهه

اگر هم میخواید برنامه رو بزارید نگاه کنیم

سلام

من مجتبی برنامه نویس همین برنامه هستم که این دوست عزیزمون قصد کرک کردنشو داره laughing

من واقعاً برای خودم متاسفم که شما سعی به کرک کردن برنامه ی یک برنامه نویس ایرانی رو دارید

من این اطمینان رو بهتون میدم که شما حتی اگر هم فایل php رو در اختیار داشته باشید و همچنین علم لازم جهت ریورس هم داشته باشید باز هم نمی تونید این برنامه را به صورت کامل کرک کنید

البته سعی خودتون رو بکنید من به کاری که کردم اطمینان دارم به هر حال واقعا برات متاسفم دوست عزیز ما ایرانی ها به جای اینکه در راستای پیشرفت قدم بر داریم و پشت همدیگر رو بگیریم به خودمون خیانت میکنیم....

من با این سیستم امنیتی نرم افزاری که نوشتم قدم بلندی در جهت امنیت نرم افزار برداشتم ولی شما دارین به کل زحمتهایی که من طی چندین ماه کشیدم خیانت میکنید

کمی به کاری که دارید انجام می دید فکر کنید حداقل اگر نمی خواین به قانون کپی رایت احترام بزارید به زحمتی که من بابت برنامه هام میکشم احترام بزارید

به هر حال در کرک این نرم افزار براتون آرزوی موفقیت میکنم با اینکه مطمئنم نمی تونید کاری رو از پیش ببرید laughing

یا علی مدد