• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 21 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: سوالات ps3
حالت موضوعی
Bug 
درود خدمت بچه هاي کل آقا امين من يه ps3 دارم چندتاسوال داشتم ازش
يک.آيا اين کنسول رو ميشه باکابل لن به يه پلي ديکه شبکه کرد؟(بازيهاش همش کرک شدن و کپي هستن...)

دو.بازي counter strike براش موجوده يا نه؟

سه.روش آپديت کردن دستکاه چجوريهظآپديت بشه چي ميشه؟(از اوني که خريدم کفت هيجوقت بااينترنت آپديتش نکن جون شرکت سوني قفلش ميکنه راس کفت؟)

چهار.بازي هاشو ميشه بااينترنت شبکه کردوبازي کرد؟البته گفتم بازي هاش همه گپي هستن...
تشکر وسپاس از همه

پاسخ
مااماااااااااااان چرا كسي جواب پست هاي منو نميده؟آقا بعد ميگن تو پيام خصوصي نپرسيد....من شكايت دارم يالا يه نفر بياد برسي كنه سوالاته منو وگرنه ميرم شكايت ميكنم ازتون پيش.....

نه شوخي كردم دوس داشتد جواب بديد ولي اگه خدايي اطلاعاتي داريد به ما هم برسونيد!مرسي بچه ها

پاسخ
خوب حتما کسی بلد نیست که جواب نمیده دیگه. قرار نیست که همه جواب همه سئوال ها رو داشته باشن.
سرمشق های آب بابا یادمان رفت
رسم نوشتن با قلم ها یادمان رفت
شعر خدای مهربان را حفظ کردیم
اما خدای مهربان را یادمان رفت
----------------------------------------------------------
معرفت درّ گرانی است که به هر کس ندهند.

پاسخ
اخه اين همه آدم مملكت ما داره...70 ميليون ما ميگيم 10 ميليونشون كامپيوترين يه نفر نيس سر در بياره از سوال من؟اينم شانس منه طوري نيس

پاسخ
دوست خوبم از این 10 میلیونی که کامپیوتر بلدن همش 3 هزار نفرش تو این انجمن عضو هستن و از این 3 هزار نفر شاید 30 نفر عضو دائمی هستیم. راستش من خودم که از ps ها اصلا سررشته ندارم.
سرمشق های آب بابا یادمان رفت
رسم نوشتن با قلم ها یادمان رفت
شعر خدای مهربان را حفظ کردیم
اما خدای مهربان را یادمان رفت
----------------------------------------------------------
معرفت درّ گرانی است که به هر کس ندهند.

پاسخ
درود
1. تا جایی که میدونم خیر
2.بله موجود هست لینک : http://forum.bazicenter.com/thread46981/
3.اپدیت نکن دستگاهت کپی خورش میپره
4.بله اما :
پلی استیشن 3 یک شبکه آنلاین به نام "PSN" دارد که نوعی دنیای مجازی است و در آن بازی خریداری می‌شود، گفتگو می‌شود و...

برای بازی کردن در شبکه پلی‌استیشن شما نباید مبلغی را پرداخت کنید. این کنسول دارای بخشی به نام Internet browser می‌باشد که PS3 را قادر می‌سازد که همانند یک PC وارد اینترنت شود. برای استفاده از خدمات اینترنت باید کنسول را ثبت نام کنید.
بدرود
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
اون شبكه psn كه ميگي كجاست؟چجوري ميشه وارد شد؟من وقتي تو بازي قسمت مولتي رو ميزنم ميگه يوزرو پسورد وارد كن نميدونم مال چيه!
مگه نبايد بازي ها اورجينال باشن كه آنلاين بشه بازي كرد؟

پاسخ

پرش به انجمن:

Browsing: 1 مهمان