• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: نرم افزار امنیت یو اس بی COME YA MAHDI 2014 USB Security System
حالت موضوعی
[عکس: YA%20MAHDI%20BANEER%201.gif]

با سلام
اگه بدنبال یک نرم افزار بسیار قوی و بی رقیب در حوزه امنیت USB هستید بگونه ای که هیچگونه ویروس و نرم افزار مخرب یا هوشمندی سیستم و همچنین امنیت سیستم و اطلاعات شما را تهدید نکند حتما به شما نرم افزار بسیار قوی COME YA MAHDI 2014 USB Security System را معرفی می کنم .

این نرم افزار با داشتن محیط بسیار جذاب و ساده اما بسیار قدرتمند شما را قادر می سازد تا امنیت کامل 100 درصد را برای رایانه خود از شر برنامه های مخرب یا تروریست هوشمند سایبری مانند کرم استاکس نت و کرم دی کیو قابل انتقال از طریق حافظه های قابل حمل فلش ها و یا رم ها و یا CD , DVD ایجاد کنید.

زمانی که شما دنبال موارد زیر هستید توصیه میکنم که تنها و موثرترین راه نصب و استفاده از برنامۀ COME YA MAHDI 2014 USB Security System است:

1) اگر از آلوده بودن فلش دیگران نگران هستید و می ترسید که ویروسهای داخل آن وارد رایانه شما شود ؛ ولی چاره ای ندارید چون به اطلاعاتش نیاز دارید ؟!!!!! Confused

2) آیا بدنبال نرم افزاری هستید که از ورود ویروسهای تروریست هوشمند سایبری مانند کرم استاکس نت و کرم دی کیو به رایانۀ شما جلوگیری کند ؟؟!!!Huh

3) آیا از استفاده همزمان چندین نرم افزار امنیت USB مانند برنامه های مک آفی یوا س بی سکیوریتی - پاندا یو اس بی سکیوریتی - یو اس بی دیسک سکیوریتی و ... که موجب کاهش زیاد سرعت سیستم شما می شود خسته شده اید؟ !!Angel

4) آیا بدنبال نرم افزاری هستید که 100 در صد ویروسهای موجود در حافظه های قابل حمل مانند فلش دیسک ها و رم ها را پاک کند؟!!Smile

5) آیا بدنبال برنامه ای هستید که با داشتن ویژگی های بالا همچنین رایگان باشد و نیاز به آپدیت کردن نداشته باشد؟!!:heart:Big Grin

6) آیا دوست ندارید زمانی را حتی خیلی کم را جهت انجام و اتمام پروسه ویروسیابی توسط آنتی ویروسها صبر کنید و می خواهید هرچه زودتر فلش را بازکنید؟!!:P

7) آیا دوست دارید برنامه پس از اتمام ویروس کشی بصورت اتوماتیک فلش را باز کرده و موجب راحتی شما شود؟;)

8) اگر کارمند جاهای حساس و استراتژیک هستید و دائم از فلش ها برای انتقال اطلاعات استفاده می کنید و نمی خواهید هیچ ویروسی وارد سیستم شما و یا سیستمهای دیگر شود توصیه می کنم حتما از این نرم افزار استفاده کنید.

حالا اگه می خواهید از تمام این ویژگیهای بالا بصورت یکجا بهره مند شوید واستفاده کنید و دیگر نگران ویروسی شدن رایانۀ خودتان توسط فلش دیگران نباشید شما این برنامه را دانلود کرده و استفاده کنید و اجازه ندهید دیگر هیچ فلشی شما را نگران کند

نکته مهم :

افتخا دارم اعلام کنم که یکی از کسانی که در ساخت این برنامه بسیار زحمت کشیدند و دلسوزانه کمک کردند خود مدیرکل این سایت ؛ دوست و برادر عزیزم جناب آقای امین منصوری بودند .

جهت دانلود برنامه وارد وبلاگ رسمی این برنامه شوید تا هم بطور کامل مطالب موجود را مطالعه کرده و در پایین صفحه برنامه را دانلود کنید.

پس از استفاده از این برنامه حتما در این جا نظرات گرامیتان را اعلان کنید تا راه گشای دیگر ورژن ها و برنامه ها در آینده باشد.

لطفا جهت ورود به وبلاگ و دانلود برنامه روی لینک زیر کلیک کنید:

[عکس: download2.gif]

با تشکر واحترام
"پنام"

پاسخ
سلام
بهتر بود برای شناسایی usb تیکه کدی مینوشتید که اتومات پیدا کنه و اینجوری هم سرعت بالاتری و هم حجم کمتری برنامه پیدا میکنه و هم اینکه برنامه میتونه در هر جا نصب بشه و حتی بدون نصب هم بیاد بالا
روی برنامه خود کادر اصلیش دکمه minimize هم قرار بده
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
سلام عزیز ؛ بابا مُردیم از انتظار ؟
شوخی کردم واقعا دلم براتون تنگ شده بود. از اینکه دوباره می بینمتون خیلی خوشحالم

و اما بعد!!!!

بهتر نبود اول ویژگیهای مثبتش را میشموردین و اینکه از محیطش و فضاش خوشتون اومده یا نه. ؟!
(البته با توجه به اینکه برنامه ساخت ایرانه و رایگان هم هست دارای این محیط گرافیکی بالاست یه کم دور از انتظاره)!!!

قدرت برنامه چطور بود ؟

اینکه آیا رفتین به وبلاگ و توضیحاتش را خوندین و از نظر شما کامل بود یانه! (البته حمل بر بی ادبی نباشه چرا که می دونم که خیلی سرتون شلوغه و وقتش را ندارین )

برنامه را با ویروس های ساختگی تست کردین و نتیجه چی بود؟

واما با توجه به اینکه آدم مثبت اندیش و انتقاد پذیری هستم اعتراف می کنم که نظرات شما کاملا درست و خیلی عالیه اما لازم می دونم چند تا از سوالات و پیشنهادات شما را توضیح بدم :
**چرا کدی برای شناسایی اتوماتیک ننوشتم :
درسته ایشالله در نسخه بعدی برای مراکز خاص این کد را قرار خواهیم داد تا به محض اتصال یک حافظه قابل حمل به پورت USB بصورت اتوماتیک شروع به حذف و ایمن سازی فلش بکند.

و اما چون ما با فعال کردن برنامه دکمه قرمز رنگ که همان اتوران بلاکر است مانع فعال شدن اتوماتیک هر گونه برنامه مخرب بصورت اتوماتیک می شویم خیلی نخواستم درگیر عمقی با برنامه نویسی بشم.

در مورد نصب شدنش و اینه کاری بکنیم که نیاز به نصب کردنش نباشه باید این توضیح را بدم که در این صورت یک حفره امنیتی برای این برنامه محصوب خواهد شد چرا که در آن صورت ممکن است که نسلهای پیشرفته ویروسهای تروریست سایبری هوشمند برنامه را اتوماتیک از کار بندازند.
و حتی در نسخه بعدی انشا الله کاری خواهیم کرد که پس از فعال شدن برنامه (کام یا مهدی عج) دیگر به هیچ عنوان نشود برنامه را آنیستال یا غیر فعال کرد. البته باز هم با لطف و حمایتها و کمک شما .

در مورد قابل حمل بودنش هم باید عرض کنم که انشالله باز هم در نسخه های آینده نمونه قابل حملش را هم با کمک خدا ارائه خواهیم کرد.

در مورد دکمه minimize هم دلیل اینکه این دکمه را نگذاشتم این بود که می خواستم دائم بر روی صفحه دکستاب در کنار گوشه چپ بالا همیشه جلوی چشم کاربر باشه و دائم یادش باشه و در دسترس باشه. البته بصورت یک گجت هست تا جلوی دست و محیط کاربر را هم نگیرد و کاربر راحت باشه.

ایشالله با کمک شما هم سعی خواهیم کرد تا حجم برنامه را خیلی کاهش دهیم.

بازهم جا دارد از همه تلاشهای شما تشکر و کمال قدردانی را داشته باشم و افتخار می کنم که با شما آشنا شدم و دوست خودم می دانم.

تمام تلاشم را در این فرصت کم بخرج دادم تا واقعا برنامه ای چه از نظر کارایی و چه از لحاظ محیط گرافیکیش واقعا قابل قبول و لایق نام مولا صاحب الزمان (عج) باشد و این ورژن پایان کار نیست شروع راه بزرگ است.

از تمامی زحمات شما تشکر میکنم.

***منتظر پاسخ سوالاتم هستم اگر افتخار بدین و بنویسید؟؟؟؟***

پاسخ
امتحان کردم اتوران ها و تمام فایل های exe رو از فلش پاک کرد.
اگر یه اجازه میگرفت واسه پاک کردن بهتر بود شاید این فایل exe یه برنامه باشه
البته این میگم که برنامتون بهتر کنید .
طراحی خوبی و راحتی داره اگر فارسی کنید بهتره تا کاربرهای اماتور هم راحت تر بفهمند بهتره
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
[عکس: stux.jpg]

سلام داداش گلم راستی دیروز یادم رفت عید و هم براتون تبریک بگم و امروزعید22 بهمن را هم تبریک می گم.

در همین ابتدا از اینکه پاسخ هایم طولانی هستن خیلی عذر می خوام و شرمنده ام و امیدوارم که بنده را تحمل بفرمایید.

و پاسخ های زیر را حمل بر توجیح کردن و مقابله ندونید بلکه احساس می کنم که برای روشن شدن ابعاد مختلف این برنامه و گسترش آن در آینده این توضیحات لازم باشند.

**این نکته را هم باید عرض کنم با اینکه این برنامه فایلهای exe و dll و sys و com و inf و ...که ویروسهای معمولی هستند را پاک می کنه بلکه این برنامه فایلهای با پسوند های ویروسهای هوشمند را که اکثراً هم برای همه ناشناخته هستند و جزء حفره های ناشناخته ویندوز و دیگر سیستم عاملها بحساب میاد را هم پاک میکنه (البته نام پسوند های ویروسهای هوشمند مانند استاکس نت و دیگر ویروسهای تروریست هوشمند سایبری به دلایل امنیتی نمی توانم بگم ولی مطمئن باشید که پسوند هایی که اینگونه از ویروسها برای Attack به سیستمها استفاه می کنند غیر از پسوند هایی است که بالا اشاره کردم و برای اکثر کاربران حتی برنامه نویسان امنیتی ناشناخته اند که بحمدالله ما در این ورژن اکثر پسوند ها را قرار دادیم و با شرایط پیشرفت نسلهای جدید این نوع ویروسها ماهم تدابیر دفاعی را با ارئه نسخه های بروز این نرم افزار COME YA MAHDI با اینگونه برنامه ها مبارزه خواهیم کرد )

ایشالله حتما از نظرات شما که خودتون محور برنامه نویسان این نرم افزار هستید در تکمیل و هر چه ایده آل تر کردن COME YA MAHDI استفاده خواهیم کرد و از این پیشنهادات شما خیلی خوشحال می شم و افتخار هم میکنم ؛باز هم اگر چیز و پیشنهاد دیگری به زهنتون رسید حتما در اینجا بنویسید که من حتما این صفحه را دائم چک می کنم از دیگر عزیزانی که با لطفشون این مطالب را مطالعه میکنند درخواست می کنم که حتما نظراتشون را اعلام کنند که خیلی خوشحال می شم.

** واقعیتش این برنامه را برای خارج از ایران طراحی کردم بخاطر همین بشکل انگلیسی نوشتم حتی Help اش را هم انگیلیسی نوشتم ولی روی چشم حتما یک آپشنی برای انتخاب زبان قرار می دم تا زبان زیبا و فخیر فارسی را هم پشتیبانی کند انشاالله، حتی قراره یک سایت اینگلیسی زبان در حوزه مهدویت طراحی و راه اندازی کنیم تا جای گزین سایت فعلی که mouood است بشود تا مردم کشورهای خارجی اطلاعات جالب و واقعی از حضرت مهدی (عج) کسب کنند.

** درمورد اجازه گرفتن برای حذف فایلهایی که از سالم بودن انها مطمئنیم هم باید توضیح برم که این حرف شما بصورت کلّی درسته اما در این صورتی که بخواهیم از این شیوه استفاده کنیم دو حال پیش خواهد امد که بصورت جداگانه توضیح می دهم :

حالت اول : حالت اول اینه که در اینصورت برنامه باید مانند دیگر نرم افزارهای آنتی ویروسها بصورت هوشمند و دارای موتور جستجو در بیاید که در اینصورت کار جدیدی انجام نداده ایم و تکرار مکررات کرده ایم.

حالت دوم : حالت دوم خیلی مهمتر از حالت اول است چرا که اگر از ماجرای نحوه نفوذ ویروس استاکس نت به رایانه های نطنز مطلع باشید خواهید فهمید که یکی از بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی بصورت عمدی بدون اطلاع تیم امنیت شبکه و با اتصال یک حافظه فلش آلوده این کار را انجام داده است (تمامی پورتهای USB رایانه های نطنز قفل شده اند و این نشان دهنده عمدی بودن خنثی کردن قفل های امنیتی پورت USB رایانه ها و دستکاری آنها توسط بازرسان سازمان بین المللی انرژی اتمی است ) حالا گرفتید منظورم از سختگیری در طراحی و ساخت این برنامه چیه و چرا؟!!!. حال اگر این کار بصورت انتخابی در بیاید در آنصورت ممکن است باز یک راه نفوذ در این نرم افزار ایجاد شود.

در ضمن همانطور که در توضیحات وبلاگ و Help برنامه گفتم تا حد امکان این نرم افزار را منعطف کردم که دو تا گزینه دکمه سبز بزرگ برای حذف ویروس از لایۀ اولیه فلش و دکمه زرد از خذف ویروس ها از لایه های داخلی و عمقی پوشه ها تعبیه شده و حتی توصیه شده که برنامه های سالم را جهت محافظت از حذف شدن ، داخل یک فولدر قرار دهید و اکثرا تا ضرورت پیش نیامده از دکمه سبز بزرگ استفاده کنید .

با تشکر و احترام و تقدیر از راهنماییهای راه گشا و مفیدتان

"پنام"

پاسخ
کمکی بر بیاد دریغ نمیکنم
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
شما همیشه نسبت به حقیر لطف دارین
حتما باعثه افتخاره

راستی این شرکت قوقنوس ماله خودتونه؟

پاسخ
سلام
بله من با مدیر این شرکت کار میکنم در واقع بعضی پروژه ها رو ایشون انجام میدن بعضی ها هم من
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
خدا را شکر دعا می کنم که انشاالله خداوند به حق احترام مولا آغا صاحب الزمان (عج)خودش شما را کمک کند و همیشه پشتیبان شما باشد و موفق بکند.

خیلی خوشحال شدم

انشالله که همیشه موفق و پیروز و سر بلند باشید.

پاسخ