• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 208 رای - 1.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: سورس کد باز کردن پوشه از طریق ویندوز اکسپلور
حالت خطی
ممنون ، شما نسبت به بنده لطف دارین .بدون اغراق و تملق گویی ؛ این مایه افتخار من است که با شما دوست باشم و شما بنده را دوست خود بدانید .
و اما درمورد نظر حقیر ؟!
احساس می کنم باید ازتون اجازه بخوام یک سری اطلاعات دیگه ای در مورد امنیت رایانه و سیستمهای پیچیده رایانه ای مخصوصا در حد و اندازه مراکز حساس اطلاعاتی ، نظامی و در کل استراتژیک مانند نیروگاه بوشهر و دیگر مراکز مهم و حساس و... خدمت شما تقدیم کنم ؛ البته مطمئنم که شما خیلی پیشرفته تر از اینها را می دانید و عرایضم بنا بر یاد آوری و مرور است.
برخی از برنامه های مخرب هدفمند (مانند استاکس نت خودمون)به سادگی ویروسهای معمولی دیگر نیست که برای تکثیر خودشون نیازمند inf باشه که با حذف آن قدرت اجرائیش از بین بره لازم می دونم که این را هم اضافه کنم که برای نوشتن کرم استاکس نت ،3 دانشگاه مطرح آمریکا شرکت مایکروسافت شرکت امنیتی آویرا شرکت زیمنس و چند شرکت و پژوهشگاه امنیت سایبری در نوشتن و ساخت آن باهم همکاری کرده اند که می توان به وضوح فهمید که چقدر سرمایه گذاری بر روی آن انجام داده اند ، بنابراین منظور ما از طراحی چنین نرم افزاری فقط برای اهداف و کاربردهای شخصی و عمومی نیست که بتوان فقط چند ویروس ساده را از بین برد ، بلکه منظور ما ساخت یک برنامه ای بسیار قدرتمند و کوبنده در عرصه برنامه های (کرم های) مخرب هوشمند و هدفمند به اصطلاح (( تروریست سایبری ! )) ولی در عین حال ساده و مؤثر چرا که با افزایش پیچیدگی در یک سیستم موجب بالا بردن خطا و یا نقاط ضعف خواهد شد(در اکثر موارد این مطلب اثبات شده است). پس به بنده حق بدین که بر روی پیشنهاد قبلیم تاکید داشته باشم . البته جا دارد یک ماجرای جالب از همون کرم هوشمند تروریست براتون تعریف کنم .
وقتی که خبر انتشار این ویروس را شنیدم به اتفاق دوستهایم تصمیم گرفتم که جهت محک زدن بر نامه مون بصورت عمدی برنامه را روی خودمون تست کنیم البته بماند که 2 تا از آنتی ویروسها هم میشناختنش مثل پاندا سیمانتک و بقیه از شناختش حداقل اون نسخه هایی که ما در اختیار داشتیم عاجز بودند اما نرم افزار (YA MAHDI 2011 Memory Application Remover) هم اجازه اجرای خورکار نرم افزار را نداد و هم آن را بطور کامل حذف کرد پس می بینیم که این نرم افزار بدون نیاز به آپدیت شدن و با تبعیت از یک قانون کلی ((همه گناهکارند و ریسک نمی کنیم)) امنیت کامل سیستم ها را تضمین می کنیم حالا خودتون قضاوت کنین که در مراکز حساسی مثل بالا که اشاره کردم ورود یک برنامه هوشمند چقدر ممکنه خسارت وارد کنه و حتی در حد امنیت ملی خطر آفرین باشه و مقایسه اهمیت آن نسبت به پاک شدن یک یا چند برنامه اجرائی که می شه با روشهای گفته شده پیشگیری کرد!؟؟؟
مدلی را که شما پیشنهاد دادین را قبلا یک ایرانی برنامه آن را رایگان نوشته که اسم نرم افزارش (باساوا) است که من اون را خودم نصب کردم و طبق ویژگی هایی که شما گفتید کار می کرد که واقعیتش من از اون راضی نبودم فکر کنم اسمش را در گوگل بگردین می تونید پیدا کنید اما مواظب باشین چون ظاهرا دارای ویروسه چون ویروس یاب ها بهش ارور میگیرند.
اگه به بنده حقیر اجازه بدین که پیشنهاد قبلیم را تکرار و تاکید کنم ممنون می شم .
"دوباره از راهنمایی هاتون کمال تشکر و قدردانی را دارم "

نمی دونم این پیشنهاد را بدم یا نه :
احساس می کنم شما قادر هستید هر دو ویژگی فایل Bach و فایل باز کننده فلش را با هم ترکیب کنید و بصورت یک فایل واحد در بیارید . البته منظورم خود عین دستور بچ فایل نیست بله کار و ویژگی دستور بچ فایله اما به زبان برنامه نویسی دیگه .
یه خواهش دیگر :
متاسفانه چون بسیاری از ویروس ها را با بعضی از زبانهای برنامه نویسی مثل دلفی نوشته اند که بعضی از آنتی ویروسها به این نوع زبانهای برنامه نویسی حساس شده اند و حتی در صورتی که فایل سالم است اون رو به عنوان ویروس میشناسه و از نصبش جلوگیری میکنه بخاطر همین از شما این خواهش را هم دارم که از زبان برنامه نویسی استفاده کنین که اینجور مشکلات هم پیش نیاد.
بازم ممنونم.

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: سورس کد باز کردن پوشه از طریق ویندوز اکسپلور - توسط پنام - 01-01-2012، 09:29 PM