• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 208 رای - 1.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: سورس کد باز کردن پوشه از طریق ویندوز اکسپلور
حالت خطی
سلام دوست عزیزم آقای امین منصوری
از بابت اینکه لطف می کنی به من کمک می کنی از شما خیلی ممنونم. و از بابت متن طولانیم عذر می خوام.
این حرف شما کاملا درسته که اگه فایل اجرائی کاربردی سالم هم در فلش باشه ، با اجرای این بچ فایل پاک میشه ؛ اما من در راهنمای استفاده از این نرم افزار این مطلب را هشدار و راه چاره و مقابله آنرا هم گفتم که 2 راه در کل وجود دارد
1) یاپسوند برنامه را از exe به txt یا jpg بصورت دستی عوض کنیم و در موقع نیاز آنرا دوباره به اول برگردونیم .
2) یا با برنامه Zip خود ویندوز فشرده کرده و به این ترتیب پسوندش را تغییر بدیم و در موقع نیاز از حالت Zip در آوریم .
البته هزینه و اطمینان و سهولت و صرف وقت برای انجام هرکدام از دو روش بالا بمراتب از آلوده شدن سیستم و ریکاور کردن سیستم کمتر و ساده تر است و قابل اطمینان تر ؛ تا برسد سیستم آلوده شده و امنیتش زیر سوال رود.فکر کنم دلیل قانع کننده ایست .
و ما توضیح داده ایم که این نرم افزار برای کاربرد های فوق امنیتی طراحی شده است که کاربران هیچ گونه ریسکی را برای آلوده شدن سیستمهای خود نمی پذیرند . ضمن اینکه حتی دیده شده بعضی از آنتی ویروسهای مطرح هم گاهی از روی اشتباه بعضی از برنامه های سالم را هم پاک میکنند!
یه درخواست بزرگی هم از شما دارم و اون اینه که بزرگی کنید و این مشکل را از ریشه حل کنید و یه درخواست دیگه :
الان که میخوام این درخواست و بگم واقعیتش دارم خجالت میکشم و شاید بگید که چقدر آدم پر رو و پر توقعی هستم !
می دونم که شما خیلی وقت ندارید اما واقعیتش من اصلاً تو عمرم ویژوال بیسیک کار نکردم الان هم که پاسخ شما را خوندم واقعیت هنگ کردم ! بخاطر همین اگه لطف کنین خودتون برنامه را بنویسید (آماده قابل اجراء و استفاده)و برام ایمیل کنین ازتون ممنون می شم .
شرح کلی مسئله :
در برنامه ای که من با استفاده از برنامه اتوران طراحی کرده ام ، 8 آیکون فلش را قرار داده ام که در زیر هرکدام نام کوچک آیکونها به ترتیب از F تا M نوشته شده که به هر کدام از این آیکون ها آدرس اجرای بچ فایل مربوطه اش جهت اجرا داده شده که در صورتی که هر کدام از این آیکون ها کلیک شود ؛ بچ فایل مربوطه اش اجرا خواهد شد که باعث حذف ویروسهای موجود در فلش می شود.

خوب تا اینجای کار که فکر کنم متوجه منظورم شدید .

حالا اون چیزی را که می خواهم ساخته بشود (اضافه شود) اینه که پس از اینکه روی آیکون مورد نظر کلیک شد و فایلهای با پسوندهای بالا از روی فلش پاک شدند ، نرم افزار خودش فلش (محتویات فلش) را بصورت اتوماتیک باز کنه تا کاربر مجبور نباشه دوباره بره به My Computer و از اونجا فلش را باز کنه که باعث خستگی و انجام کار اضافه نشود.
البته این کار برای ما که شاید روزانه حداکثر دو سه بار از فلش استفاده می کنیم سخت نیست، اما تصور کنید یک کافی نت یا یک دفتر فنی که روزانه چند صد نفر مراجعه کننده دارد این کار (باز کردن دستی فلش از مای کامپیوتر بعد از اتمام کار نرم افزار یا مهدی فعلی) چقد سخت و ملال آور می شود.
فقط حتماً باید تمام پسوند های بالا را حذف کند یعنی (EXE , DLL , INF , COM, ,SYS, OCX, Pry, Ovl , Lnk) .لطفاً

که الان فکر می کنم منظورم را بطور کامل بیان کردم !
شما ایمیل من را دارید یا براتون بنویسم ؟
از شما بی نهایت سپاس گذارم.

عذر می خوام دوباره یادم رفت یه مطلبی را هم خدمت تون عرض کنم اینکه لطفاًدر ساخت برنامه تون چند تا نکته را هم قرار بدین:
1) هر فایل اجرایی ساخته شده منحصر به یکی از اسامی فلش ها باشه (F.exe , G.exe , H.exe , I.exe , j.exe , K.exe , L.exe , M.exe)
2) اگه قراره آیکون برای برنامه قرار بدین ؛ برام اطلاع بدین تا برای شما آیکون برنامه را ایمیل کنم.
3) نام برنامه به هنگام فعالیت (پاک کردن ویروسها )با نام YA MAHDI Memory Application Remover
4) برنامه پس از کلیک شدن و اجرا شدن دارای فرم بزرگ و پیچیده نباشد . و فرم در گوشه راست بالا قرار بگیرد .
البته پیشاپیش از شما عذر می خواهم که در مقابل لطف شما شرط هم قرار می دهم که امیدوارم به بزرگی خودتون بنده را عفو بفرمایید .
من تا به امروز برای ساخت این برنامه و افزایش کیفیت بصری و ظاهری آن کم نگذاشتم و با مجموعی ای از برنامه ها مثل فتوشاپ ، کورل استدیو ، آدوب فلش ،و .... سعی در ساخت برنامه ای با کیفیت جهانی و لایق نام مهدی کرده ام .
در یک کلام کاری بکنیم که برنامه لایق نام بزرگ آقا صاحب الزمان (یا مهدی) باشد. انشاء الله .

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: سورس کد باز کردن پوشه از طریق ویندوز اکسپلور - توسط پنام - 01-01-2012، 06:05 PM